piątek, 5 kwietnia 2013

Komunikat techniczny

Jesteśmy i do godziny 18.00 pozostaniemy bez prądu.

Po sąsiedzku remontuje się linia wysokiego napięcia i panowie energetycy doszli do miejsca, gdzie ich druty wiszą nad "naszymi drutami", więc nas odłączyli:

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że zapomnieli o swoich planach powiadomić naszego sołtysa. Nie wpadłem w panikę tylko dzięki temu, że wiedziałem wcześniej od Radka, że przynajmniej u niego - prądu nie będzie. Ponieważ jednak nasz sołtys jeszcze wczoraj zapewniał, że nic o żadnych planowych przerwach zasilania nie wie, tośmy nie zrobili zapasu wody, nie zabezpieczyli lodówki ani w żaden inny sposób - nie przygotowali się na ten cios.

Piszę z biblioteki gminnej, dokąd wpadłem wymienić książki - coś przecież trzeba robić do 18.00...

Wpis na dzisiaj miałem przygotowany już wczoraj. Ale w tych okolicznościach pojawi się dopiero wieczorem, o ile dam radę go poprawić przed "Dr Housem" na tv7...

1 komentarz:

  1. Miałbym ochotę odwiedzić Pana na włościach szukam terenu na 5 dniowy rajd .Jednak nieco za daleko dla moich niedzielnych jeźdźców
    Jeśli pogoda się nieco ociepli, 30 kwietnia będziemy pod Szańcem Hubala myślę ze nie mniej niż w 12 koni może miałbyś ochotę zobaczyć kilkunastu pasjonatów z obitymi od siodeł tyłkami.Zapraszam na ognisko do Stanicy Harcerskiej na Fryszerce niedaleko Anielina tam nocujemy. Koniem daleko ale 70 km to nie koniec świata.
    Pewno mi się dostanie że nie na temat, ale co pisać o braku prądu:-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...