sobota, 9 lutego 2013

Srebrne drzewa

Wschód był dzisiaj dość anemiczny, po zimnej i mglistej nocy (subtelność tego różu kojarzy mi się z panieńskim licem jakiejś zagubionej wśród lodowych pustkowi Ani z Zielonego Wzgórza...):


ale za to mgła, marznąc na gałązkach, ubrała nasz drzewostan w srebro:

Na gałązkach, jak bombki na choince, siedzą tłuste, nastroszone gile - o których tak zajmująco i empatycznie pisała wczoraj koleżanka Tupaja:
Osobiście uważam te gile, drozdy, sikory i całą resztę, za część naszej menażerii: w końcu to na naszym owsie tak się rozmnożyły i upasły! Jeśli zatem Krystyna co jakiś czas złapie i przyniesie jednego - nie widzę w tym niczego nagannego. Swoje łapie. Nie cudze!

Dopiero teraz zaczyna się rozświetlać, można by lepsze zdjęcia zrobić - a i konie wyszły spod wiaty. Czas jednak jechać na targ. Dzień dzisiaj będzie długi, trudny i ważny. Życzcie mi powodzenia: zaczynam jako bezrobotny, a skończę - kto wie..?

1 komentarz:

  1. 1. Co się stało z Re-Volta.pl? Odkąd wróciłem z Warki - nie mogę wejść na forum. Czyżby... atak hakerski naszych "zaprzyjaźnionych" eko-terrorystów..?

    2. Państwa P.T. fejsbukowców, serdecznie zapraszam do głosowania w ankiecie "Końskiego Targu": https://www.facebook.com/questions/216499981821813/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...