poniedziałek, 3 września 2012

Kokpar w Biszkeku

Nie zawsze nocni redaktorzy Onetu, których owoce pracy przeglądam co rano gdy już sprawdzę prognozę pogody (prognoza pogody to absolutna podstawa w życiu wieśmaka!), zapodają publiczności same tylko pierdoły, gołe dupy i kłamstwa. Czasem, przypadkowo, trafi im się wartościowa informacja. Jak dziś rano, gdy znalazłem relację z kokparu w Biszkeku:
Co prawda tytuł tego artykułu wyraźnie wskazuje na posiadanie przez autora IQ rzędu 70 - 80 punktów (czyli dokładnie tyle, ile potrzeba, aby z powodzeniem wykonywać w Polsce zawód posła, ministra lub właśnie... nocnego redaktora Onetu!). No bo co można powiedzieć innego o kliencie, który tę starożytnę grę opatruje tytułem: "Rzucali ciałem wypatroszonej kozy"..?

To jeszcze parę zdjęć podlinkuję, bo fajne:
To jest, Drogie Czytelniczki, NAPRAWDĘ sport tylko dla prawdziwych mężczyzn. Nie, żebym pretendował (szkoda by mi było konia, prawdę powiedziawszy...) - ale podziwiam!

A teraz, skoro rosa już prawie wyparowała, przyjdzie zrzucić Sylwestrę z kolan (choć właśnie zaczęła mruczeć...), obejść posiadłość i sprawdzić, czy aby jakieś grzyby nie wyrosły (wyrzut prawdziwków skończył się - zgodnie z przewidywaniami - tydzień temu, a od tej pory, choć nawet padało, jest zwyczajnie za zimno: wczoraj znalazłem wszystkiego kilka grzybków...) - a potem: brać się za rżnięcie drewna. Bo co tu innego można zrobić..?

3 komentarze:

 1. Nareszcie kawałek jakiegoś prawdziwego chłopa :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na temat urody tych panów (Kirgizi, skądinąd, to zdaje się, nasi indoeuropejscy bracia, podobnie jak Persowie, czyż nie..?) się nie wypowiadam, bo się nie znam.

   Jednak sądzę, że za sam udział w tym kotle mają u miejscowych lasek +2 do "współczynnika seksualnego", a za pochwycenie tej kozy i wrzucenie jej do bramki przeciwnika, to... ho, ho!

   Nie ma takiej, która by TAKIEMU dżygitowi nie dała!

   Usuń
 2. Po ciemaku nic nie widać ;p A serio to nareszcie widać szalejący testosteron, a nie bździnę z łapą na klawiaturze ;p

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...