poniedziałek, 7 maja 2012

Życie królewskie cz. 3 - Po deszczu

Po deszczu Lepsza Połowa poszła na pastwisko narwać szczawiu na zupę. Czy dlatego, że konie się nudzą, czy dlatego, że zrywała go do małej, plastikowej torebki - zrobiło się na pastwisku zamieszanie:

Pobiegaliśmy, popatrzyliśmy na panią - aż przyszła pora obiadu:


A tymczasem nasz rabarbar na spirali ziołowej zakwitł:
w tle nasz nowy płotek chroniący ogród "na miarę naszych możliwości" - i piszący te słowa w chwili gdy prawie już kończył pielić cebulę. Nadzwyczajnie wschodzi!

Miałem pracować - i pracowałem. Co prawda, cały efekt przedpołudnia to ledwo jeden zdobyty kontakt do głównego energetyka banku. Za to przynajmniej - do największego...

Teraz zabieram się za kończenie drugiego z tekstów obiecanych "KT"

6 komentarzy:

 1. Drugie od góry zdjęcie Króla - rewelacyjne!
  Ale ujęcie - wręcz katalogowe.

  EM

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy artykuł,fajny blog,zapraszam na mojego:
  http://samochodywnaszymzyciu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyjątkowo nie usunę. Ale to jest spam - w dodatku tępy, bo ani to "ciekawy artykuł", ani zapraszać nie masz na co. Znaczy, że nawet nie przeczytałeś jednego zdania, tylko od razu rzuciłeś się spamować! Zostawiam to jako przykład dla innych JAK NIE NALEŻY SIĘ POZYCJONOWAĆ. Każdą następną tak nieinteligentną próbę, będę kasował bez miłosierdzia.

   Natomiast, oczywiście: jak najbardziej WOLNO, a nawet NALEŻY linkować konkretne treści, jeśli pozostają one, zdaniem autora komentarza, w związku z treścią wpisu lub mogą służyć do ilustracji jego tezy w dyskusji.

   Nie mam też nic przeciwko wymianie linków, o ile ma to być układ fair...

   Usuń
  2. Najprawdopodobniej Jacku Twoją wypowiedź skierowałeś do robota...

   A cebulkę jak trochę podrośnie polecam wyściólkować, najlepiej slomą - ograniczy to potrzebę podlewania i plewienia! Minusem będzie, że Twoje atawistyczne poczucie estetyki (widok skopanej ziemi) ucierpi.

   Usuń
  3. Wojtku - dzięki za radę. Dostaliśmy właśnie propozycję pracy w związku z naszym wspólnym artykułem dla KT. Prześlę Ci, o ile moja "służbowa" skrzynka zdecyduje się odwiesić - co może trochę potrwać...

   Usuń
 3. U nas tez przerwa w deszczu po 3 tygodniach, jakims dziwem dzis cale 20 stopni - upal! Roslinki pod folia, na zewnatrz nic wysiewac sie nie odwaze.
  No i ogier znaleziony, bedziem bzykac tarantowatym knabstrupem i bedzie miedzynarodowo :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...