czwartek, 28 kwietnia 2011

Rozkosz

Powietrze w Boskiej Woli, może przez kontrast z powietrzem warszawskim, którym normalnie oddycham przed południem - pachnące intensywnie kwiatowo, balsamiczne, z lekka zielone od nadmiaru rozbuchanej po ostatnich deszczach wegetacji - upaja jak dobry miód czy syte piwo. Rozkosz!

Tak musiało smakować powietrze w raju... Szkoda, że Państwo nie możecie sami tego poczuć!

5 komentarzy:

 1. W tym Edenie, co go masz na zdjęciu widać zaawansowane technicznie piramidy, na szczycie których mamy jakiś generator/reaktor.

  Niechybnie dowód aktywności Paleoastronautów / Ancient Astronauts itp.

  Zalatuje Daenikenem na kilometr.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ej tam, zmęczony byłem kopaniem ogródka, a to było względnie najsensowniejsze zdjęcie "royalty free" z pierwszej strony googlów, jakie się otworzyło - cała reszta to były foldery biur podróży... Zaraz poszukam czegoś sensowniejszego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Znalazłam takie zdanie w sieci:
  "W latach 1944-1956 w PRL prawomocnymi wyrokami skazano na śmierć 8000 osób - około dwa razy więcej niż w Rosji Carskiej w całym XIX wieku (ok. 4000 osób). "
  Czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
 4. Lepiej być zmęczonym kopaniem ogródka, niż nudną robotą biurową :)

  no nie?!

  OdpowiedzUsuń
 5. @Alutka

  Nie wiem. Nie jest to niemożliwe. Rosja carska była krajem do nieprzyzwoitości wręcz liberalnym - w porównaniu z KAŻDYM następnym wcieleniem państwa rosyjskiego, z obecnym włącznie! Na pewnoe jednak 8 tys. skazanych na śmierć to jest nic w porównaniu do Rosji bolszewickiej...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...