niedziela, 19 września 2010

Z wizytą u sąsiadów 1

Zapobiegawczo daję od razu numer do tytułu, bo mam nadzieję że i do Sielanki i do innych naszych końskich sąsiadów, będziemy co jakiś czas zaglądać. Dzisiaj, podobnie jak wczoraj, byliśmy na "Zaprzęgowym Pożegnaniu Lata". Album ze zdjęciami autorstwa Lepszej Połowy jest do obejrzenia tutaj. Tylko z dzisiaj, bo jakoś wczoraj nie wyszło. Lepszej Połowie najbardziej podobały się kucyki p. Bukowskiego, drugie w ogólnej klasyfikacji zaprzęgów dwukonnych wśród amatorów. Wśród nie-amatorów kibicowaliśmy p. Bartkowi Kwiatkowi, którego mieliśmy okazję poznać w jego rodzimym Książu na jednym z moich szkolnych zjazdów.
Rzeczone kucyki

Konie amatorów były różne: duże i całkiem małe...

Co najlepiej było widać podczas dekoracji!

Ech, może by tak zaprząc Bubę..? Niee... Na pewno zaraz się uszkodzi. Pauzujemy z jazdami na niej prawie od początku wakacji. Najpierw przy okazji jakiejś ucieczki - wycieczki nacięła sobie (chyba sizalem..?) nadpęcie na lewej zadniej i kulała, a dwa tygodnie temu przy okazji kolejnej samowolki wpadła do rowu i naciągnęła staw stępu w prawej zadniej. Już nie kuleje, ale aż się boję dotknąć, bo zaraz coś nowego wyjdzie. Takie życie...

Za to jestem już umówiony na jutro w sprawie owsa! Nawet niedaleko i tylko za 48 zł/metr. A miejscowi chcieli 60, he, he, he!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...