środa, 31 marca 2010

Krótka relacja

Na szybko, bo robota goni: Margire na Służewcu była już dwa razy kłusowana w karuzeli. Zdaniem trenera, słabiutka jest. Nic dziwnego: w końcu nie trenowała. W sobotę planuje ją jeszcze raz odrobaczyć. To pewnie przez tę chudość, skądinąd o wiele zdrowszą od otłuszczenia jej starszych ciotek. Nie oponuję. Odrobaczenie jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Jutro ma mieć założone siodło. Będziemy się dowiadywać, bo następny raz odwiedzę ją pewnie dopiero po Świętach.

W najnowszym numerze tygodnika "Najwyższy Czas!", jak to zwykle w numerach świątecznych, o podwójnej objętości bywa, znalazło się miejsce i dla mnie. Tym razem poszedł niedawno tu publikowany z (całkowicie nieudanym) zamiarem wywołania jakiejś kontrowersji tekścik pod kiepskim tytułem "Bezsens poszukiwania sensu". Już po fakcie wymyśliłem lepszy, ale było za późno, żeby zmieniać: tutaj już wisiało, a wysyłając poprawkę do "NCz!", tylko bym chaos wprowadził. Ta redakcja, jak to już kiedyś pisałem, jest dla mnie kompletnie "czarną skrzynką". Posłałem im  przez ostatnie trzy miesiące całą kupę tekstów, które mnie się wydawały lepsze - a poszedł "Bezsens..." i wcześniej o Wojtku... No cóż, i tak się cieszę. Mam też pomysł na następny, z którego coś i tutaj się znajdzie. To jednak stanowczo wymaga, żebym co prędzej zajął się robotą. Do zobaczenia, zatem.

2 komentarze:

  1. Gratuluję publikacji w Nczasie. Ja od dobrych dwóch lat nie kupuję - na znak protestu...

    Czytał Pan może Republikana?

    http://republikan.blog.onet.pl/NPU,2,ID261956267,n

    OdpowiedzUsuń
  2. Eee tam... Pokładać jakieś nadzieje w tzw. "parlamencie" i jeszcze tracić czas i siły na spory dotyczące jakichś tam wyborów..? Wkrótce napiszę coś obszerniej na ten temat. Ale generalnie, to mam całą obecną i bieżącą politykę za pustą zabawę tylko. Stąd też, kolega jeszcze z "Super Expressu", a obecny właściciel NCz!, tak rzadko mnie drukuje - bo o polityce nie piszę. Tej bieżącej.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...